Hakkımızda

Dört Mevsim Termal Turizm Burada

Mutlular Grup işletmesiyle faaliyet gösteren dünyaca ünlü Gönen Kaplıcalarında aileniz ve sevdiklerinizle birlikte
hem dinlenmeye hem de sağlıklı bir tatil geçirmeye hazır mısınız?

Avrupa kaplıcalar birliği üyesi Mutlular Gönen Termal Resort sağlık bakanlığı tarafından 31.01.2003/4 tarih ve sayı ile ruhsatlandırılmıştır.

YILDIZ OTEL

Ferah lobisinde dinlenebilir, içecek ve aperatif yiyeceklerden yararlanabilir, günlük gazetelerinizi okuyabilirsiniz. Yıldız Otel, 150 oda 324 yatak kapasiteli 4 yıldızlı bir termal tesistir. Standart 126 adet, suit 3 adet, köşe 21 adet olmak üzere tüm odalarında jeotermal sistemi, merkezi ısıtma, 24 saat termal su, TV, mini bar, kasa, klima, küvet, duş, saç kurutma, telefon bulunmaktadır. Odalar balkonludur.

PARK OTEL

57 oda ve 118 yatak kapasitelidir. Tüm odalarında jeotermal sistemi, merkezi ısıtma, 24 saat termal su, TV, mini bar, kasa, klima, küvet, duş, saç kurutma, telefon bulunmaktadır. Odalar balkonludur.

GÜNEŞ OTEL

57 oda ve 114 yatak kapasitelidir. Tüm odalarında jeotermal sistemi, merkezi ısıtma, 24 saat termal su, TV, mini bar, kasa, klima, küvet, duş, saç kurutma, telefon bulunmaktadır. Odalar balkonludur.

YEŞİL OTEL

72 oda ve 156 yatak kapasitelidir. Odaların tamamında kaplıca suyu yoktur, TV, mini bar, WC, telefon ve balkondan oluşmaktadır.